Zwyczajny blog, zwyczajnej dziewczyny pokazujący niezwykły świat...
Kategorie: Wszystkie | Moje Foto
RSS
poniedziałek, 04 stycznia 2010
Chcesz być szczęśliwy - zobacz co masz tu i teraz :) to jest szczęście :)

...od jakiegoś czasu zaczełam inaczej podchodzić do życia :) Jestem dużo bardziej pozytywna... Nie mam zamiaru przejmować się tym na co nie mam wływu... Nie ma sensu tracić nerwów na coś czego i tak nie możemy zmienić... A jeżeli na coś mam wpływ to staram się aby było jak najlepiej dla mnie... dla nas...:)

Heh... Uśmiech nie znika z moich ust... Gdy ktoś pyta "How are you?" mówię "Excellent :)"... Jeżeli mam trochę słabszy dzień odpowiadam po prostu "Good" albo "Very good" ale nigdy, że źle... Od takiego mówienia na głos sami zaczynamy wieżyć, że właśnie tak się czujemy :) A jak w to wierzymy to świat się wydaje pieniejszy i wspanialszy :)

Szczęście to tylko stan umysłu :) i my mamy wpływ na to czy czujemy się szczęśliwi jeżeli potrafimy odpowiednio pokierować nasze myśli :) Jeżeli potrafimy docenić to co mamy a nie tylko tęsknić do tego co byśmy mieć chcieli albo co mieliśmy... Życie jest piękne tu i teraz... Wystarczy w to uwierzyć :) i cieszyć się każdą naszą chwilą... :) :)   :)

23:51, vienewi
Link Dodaj komentarz »
Zakładki:
...
Warto zobaczyć...
FotoBlog
FotoForum
FotoInspiracje
Galerie
InspireBW
InspireFashion
InspireMakro
InspireNature
InspireNudes
InspirePortrait
Korzystam...
Mistrzowie Fotografii
Rady i porady foto :P
Smacznego...
Warto poczytać...
Albumy fotograficzne i książki o fotografii cyfrowej i analogowej Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
prawa autorskie © Wszelkie fotografie na tej stronie są chronione przez prawo autorskie i nie mogą być kopiowane, używane, zmieniane lub publikowane bez mojego zezwolenia. © Ewelina Kur 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone.